REFİKA’DAN ÜRÜNLER REFİKA’NIN YEMEK OKULU
0

Altın Örümcek web ödüllerinde Finaldeyiz !

 

Altın Örümcek web ödüllerinde finaldeyiz. Oylarınızı afiyetle bekliyoruz…

Türkiye’nin ilk ve tek bağımsız web ödülleri organizasyonu olan Altın Örümcek Web Ödülleri’nde jürinin yaptığı değerlendirmeler sonucunda, kategoriler bazında yüksek puanı alan web siteleri belli oldu. Jürinin her kategoride seçtiği en iyi 10 web sitesi aynı zamanda halkoyuna sunuluyor. Jüri değerlendirmelerinden bağımsız olarak halkın oyları ile yapılacak değerlendirme sonuçlarına göre her kategoride halkın birincileri de belli olacak.

Halk Oylaması

Altın Örümcek Web Ödülleri Organizasyonu, web ve internet teknolojilerini takip eden, konuya ilgi duyan tüm internet kullanıcılarını organizasyonun içine dahil edebilmek ve interaktivite yaratarak, her kesimden internet kullanıcısında, ilgi ve merak uyandırmak amacıyla, final değerlendirme sürecinde, halk oylaması ile genel katılımı teşvik etmeyi amaçlamaktadır.

Finale kalan siteler arasında, internet kullanıcıları halk oylaması ile değerlendirme yapabileceklerdir. Final değerlendirmeleri sonucunda jürinin birincisi ve halkın birincisi olmak üzere her kategoride 2 birinci açıklanacaktır.

SMS üzerinden mobil ortamda gerçekleştirilecek halk oylamasında, bir kişi herhangi
bir siteyi farklı kategorilerde veya birden fazla farklı siteyi dilediği kategorilerde oylarıyla destekleyebilmektedir. Ancak herhangi bir GSM numarasından herhangi bir başvuru numarasına gönderilen 1 tekil oy sayılmaktadır.

Finale kalan siteleri görmek için lütfen tıklayınız.

Katılım Şartları

  • Oylamaya katılmak için cep telefonunuzun mesaj bölümüne girip ALTIN yazıp bir boşluk bırakarak desteklediğiniz web sitesinin Başvuru No ’sunu yazıp (1765 refikaninmutfagi.com başvuru no.sudur ) 3969‘a kısa mesaj olarak yollayın.
  • Herhangi bir GSM numarasından bir Başvuru Numarasına gönderilen 1 adet tekil SMS, oylamada sayılacaktır.
  • Oylamaya Türkiye ve KKTC’den kullanılan operatörlerden atılacak SMS’ler ile katılım sağlanabilir.
  • İnternet üzerinden gönderilen SMS’ler ile oylamaya katılınamaz.
  • 13 – 29 Mart 2013 tarihleri arasında gönderilen SMS’ler ile oylamaya katılınabilir.
  • Oylama kapsamında gönderilen her bir oy Turkcell için 1,7 TL, Vodafone ve Avea için 1,6 TL olarak ücretlendirilir.
  • Her bir kategoride yalnızca bir siteye ve sadece bir kez oy verilebilmektedir.
  • Birden fazla kategoride oylama yapılabilmektedir.
  • Operatör kaynaklı nedenlerden dolayı doğabilecek zararlardan DorukNet sorumlu tutulamaz.
  • DorukNet, veri tabanında bulunan tüm bilgileri, Altın Örümcek Organizasyonu’na ve DorukNet firmasına ait her türlü reklam, duyuru, pazarlama alanında, e-mail gönderimlerinde kullanabilme hakkına sahip olacaktır.